SPILNO | Про офіс
15284
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15284,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Про офіс

З метою забезпечення швидкого та ефективного розвитку механізму державно-приватного партнерства в Україні при Міністерстві інфраструктури було створено Проектний офіс з розвитку державно-приватного партнерства.

Основне завдання Проектного офісу – запустити механізм державно-приватного партнерства в Україні.

Перша частина проекту спрямована на зміну українського законодавства, друга – на підготовку та реалізацію перших трьох пілотних проектів.

Їх реалізують саме в інфраструктурі з тих причин, що у цей сектор надто давно не було інвестицій. До того ж, якісна інфраструктура є «кістяком» для розвитку всіх інших галузей економіки.

Проектний офіс створили зі спільної ініціативи заступника міністра інфраструктури Надії Казначеєвої та партнера EasyBusiness Юрія Гусєва. Міністр інфраструктури Володимир Омелян та заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків також підтримали цю ініціативу.

Реалізація проекту стала можлива завдяки Фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), що заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF забезпечує фінансування інноваційних, високоефективних програм, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові. Відвідайте www.wnisef.org.

39.3%

середнє зростання вартості проектів ДПП в Європі у 2015 році

60%

частка транспорту на ринку ДПП в Європі

72%

зростання європейського ринку ДПП у І півріччі 2016 року

14% ВВП

глобальні витрати на розвиток інфраструктури у 2013 році