SPILNO | Джейсон Пеллмар про інвестиції в інфраструктуру, розвиток громадського транспорту та ДПП
16577
post-template-default,single,single-post,postid-16577,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Джейсон Пеллмар про інвестиції в інфраструктуру, розвиток громадського транспорту та ДПП

Джейсон Пеллмар про інвестиції в інфраструктуру, розвиток громадського транспорту та ДПП

Проектний офіс SPILNO продовжує ділитися останніми новинами про впровадження державно-приватного партнерства в українській інфраструктурі. Сьогодні на черзі – авторитетна думка від наших міжнародних партнерів з IFC – International Finance Corporation.

Джейсон Пеллмар володіє багатим досвідом розвитку інфраструктурних та енергетичних проектів у Європі, Центральній та Південно-Східній Азії, тому залюбки ділиться враженнями від часу, проведеного в Україні.

Останні півроку пан Пеллмар мав нагоду зануритися у світ української інфраструктури, зокрема й завдяки Меморандуму між Міністерство інфраструктури України та IFC, підписаного у листопаді 2017 року. Наші міжнародні партнери надають експертну допомогу та здійснюють структурування проектів з розвитку ДПП в рамках пілотних проектів ДП “Стивідорна компанія “Ольвія” і ДП «Херсонський морський торговельний порт».

Як зазначає Пеллмар, наразі IFC досліджує можливості розвитку нових та вже існуючих проектів, акцентуючи свою увагу на аграрній інфраструктурі України.

Про інвестиції в інфраструктуру, розвиток громадського транспорту та ДПП – у великому інтерв’ю керівника проектів IFC – International Finance Corporation в Україні, Білорусі та Молдові Джейсона Пеллмара для Центр транспортных стратегий за посиланням: https://goo.gl/EZAjoC