SPILNO | Важливе повідомлення
1
post-template-default,single,single-post,postid-1,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Важливе повідомлення

Важливе повідомлення

Друзі та колеги,
раді повідомити вам, що з метою забезпечення швидкого та ефективного розвитку механізму державно-приватного партнерства в Україні при Міністерстві інфраструктури було створено проектний офіс Spilno – Public-Private Partnership Management Office за підтримки Western NIS Enterprise Fund.
Перша частина проекту спрямована на зміну українського законодавства, друга – це підготовка та реалізація перших трьох пілотних проектів.
Перші проекти реалізують саме в інфраструктурі з тих причин, що у цей сектор надто давно не було інвестицій. До того ж, якісна інфраструктура є «кістяком» для розвитку всіх інших галузей економіки.
Проектний офіс було створено зі спільної ініціативи заступника міністра інфраструктури Kaznacheyeva Nadiya та партнера EasyBusiness Yuriy Husyev. Міністр інфраструктури Volodymyr Omelyan та заступник голови Адміністрації президента Шимкив, Дмитрий Анатольевич також підтримали цю ініціативу.
Також, дякуємо всім, хто приймав активну участь у підготовці офісу до старту – Dan Pasko, Nick Gaidai, Artem Nykonovych, Андрей Шпаков (Andriy Shpakov), Yuliya Anikeeva, Misha Obolonskyi, Valeriia Radchenko.