SPILNO | Засідання Наглядової Ради SPILNO 15 грудня 2017
16564
post-template-default,single,single-post,postid-16564,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Засідання Наглядової Ради SPILNO 15 грудня 2017

Засідання Наглядової Ради SPILNO 15 грудня 2017

15 грудня – це не лише п’ятниця, але й важливий день для SPILNO. Саме 15 грудня відбулося засідання Наглядової Ради Проектного офісу.

На засіданні зібралися наші традиційні команди: урядовці, міжнародні партнери, а також власне команда Проектного офісу.

Урядовці у складі Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, заступниці міністра Надії Казначеєвої, Голови АМПУ Райвіса Вецкаганса та заступника міністра економічного розвитку та торгівлі Михайла Тітарчука виразили рішучу підтримку роботи Проектного офісу, а також відзначили швидкі темпи роботи над новим концесійним законодавством.

Наших міжнародних партнерів представляв керівник програми сприяння експорту Western NIS Enterprise Fund Віталій Бігдай, який зазначив, що результати роботи команди протягом року перевершують очікування наших партнерів, що, безумовно, ми вважаємо позитивним сигналом.

Традиційно завершувала засідання команда SPILNO. Голова Проектного офісу Тарас Бойчук підсумував досягнення команди у впровадженні пілотних проектів за 2017 рік. Його ініціативу підхопив засновник EasyBusiness Даниїл Пасько, наголосивши на пріоритетах у роботі команди вже в наступному році.

Ми переконані – уся команда Проектного офісу готова до нових викликів у новому році.